PRÁVNÍK

Mzda:38000 - 45000 Kč měsíc
Počet míst:2
Lokalita:Vinohradská 2577/178, Praha 3

Koho hledáme a co budete dělat

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE?

vedení agendy smluvního práva a s tím spojená právní podpora celé regionální pobočce

poskytování právních stanovisek týkajících se občanského zákoníku a právních předpisů z oblasti zdravotnického práva

zastupování VZP ČR v soudních sporech a účast na smírčích jednáních

podílení se na rozšiřování a upevňování právního povědomí u kolegů z jiných odborných útvarů

Nabízíme

  • CO ZA TO NABÍZÍME?- příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice- motivační systém odměňování - jeden týden dovolené navíc a další volno (sick days) - stravenky a další výhody - tým zkušených a přátelských lidí, kteří rádi pomohou a poradí - možnost rozvíjet svůj talent a potenciál - nástup dohodou Nebojíme se dát příležitost, proto je pozice vhodná i pro absolventy. VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis, abychom o Vás věděli. Pojďte do toho s námi. Těšíme se na Vás!

Požadujeme

  • CO OČEKÁVÁME?- vysokoškolský diplom v právní oblasti- znalost smluvního práva (velká výhoda) - základní orientaci ve zdravotnickém právu velmi oceníme - schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy - zběhlost v práci na PC – programů máme hodně a člověk se jich nesmí bát

Informace o firmě


Pečujeme o zdraví 6 mil. klientů, ročně za jejich léčbu vyplatíme téměř 178 miliard korun. Zaručujeme jistotu léčby v rámci největší sítě zdravotních služeb. To je velký závazek pro našich 3600 zaměstnanců, ke kterým stále hledáme nové kolegy v rámci Trainee programů.