PROGRAM TRAINEE – PRO STUDENTY A ABSOLVENTY

Mzda:110 - 120 Kč hodina
Počet míst:2
Lokalita:Sady 5. května 59, Plzeň

Koho hledáme a co budete dělat

Zdravá kariéra ve VZP ČR


Blíží se Ti konec studia? Přemýšlíš, jak uspět mezi ostatními absolventy? A je Ti jasné, že bez praxe to nebude snadné? Pak je náš program TRAINEE přesně to, co hledáš!

Přidej se do našeho týmu.


PRACOVIŠTĚ: PLZEŇ


CO SE U NÁS NAUČÍŠ?

 získáš cenné pracovní zkušenosti

 poznáš práci zdravotní pojišťovny z druhé strany

 zdokonalíš se v administrativě a komunikaci s klienty

 budeš spolupracovat se zkušenými kolegyNabízíme

  • CO ZÍSKÁŠ, KDYŽ SE PŘIHLÁSÍŠ? - skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v ČR - zkušenost z výběrového řízení, která Ti může pomoci v budoucnu - možnost získání praxe už při studiu - flexibilní pracovní dobu - spolupráci po dobu 3 měsíců až jednoho roku, co bude dál, je hlavně na Tobě VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Už se u nás vidíš? Chceš získat praxi právě Ty? Dej nám o sobě vědět zasláním životopisu a motivačního dopisu. Těšíme se na Tebe!

Požadujeme

  • KOHO HLEDÁME A CO OD TEBE OČEKÁVÁME?- jsi těsně před koncem střední/vysoké školy nebo jsi čerstvým absolventem - práce s počítačem je Ti vlastní - máš kladný vztah k administrativě a rád komunikuješ z očí do očí - máš chuť pracovat a zkusit něco nového - nadšení, samostatnost a aktivní přístup k práci

Informace o firmě


Pečujeme o zdraví 6 mil. klientů, ročně za jejich léčbu vyplatíme téměř 178 miliard korun. Zaručujeme jistotu léčby v rámci největší sítě zdravotních služeb. To je velký závazek pro našich 3600 zaměstnanců, ke kterým stále hledáme nové kolegy v rámci Trainee programů.