SPECIALISTA PRO OBLAST CEN A ÚHRAD

Mzda:34000 - 38000 Kč hodina
Počet míst:2
Lokalita:Orlická 2020/4, Praha 3

Koho hledáme a co budete dělat

Skvělé místo pro pracovitého člověka, kterého baví analytická práce s daty a chce se s námi podílet na tvorbě systému cen a úhrad zdravotnických prostředků. Do našeho osmičlenného týmu v Oddělení zdravotnických prostředků hledáme fajn kolegu či kolegyni.


V našem týmu má každý jistotu, že svou práci promění do výsledku prospěšného pro celou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu. Pojďte s námi pomáhat lidem na cestě ke zdraví.


CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

aktualizovat a vytvářet úhradový katalog a číselníky pro interní a externí objednatele

zpracování a analýza dat v oblasti zdravotnických prostředků

podílet se na koncepční a metodické činnosti v oblasti zdravotnických prostředků

správní řízení v oblasti zdravotnických prostředků

podklady pro tvorbu legislativních návrhů

připravovat podklady týkající se oblasti zdravotnických prostředků


Nabízíme

  • PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT?- získáte zkušenosti v oblasti cenotvorby zdravotnických prostředků - poznáte skvělé odborníky a budete mít možnost se dále rozvíjet Vaši kariéru - motivační systém odměňování (13. mzda a další zajímavé odměny) - získáte 5 týdnů dovolené a další volno navíc - máme pružnou pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího - jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů Pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za rodičovskou dovolenou naší kolegyně. Nástup možný v červnu 2020. VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Zaujala Vás tato pozice? Potřebujete více informací? Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete životopis. Těšíme se na Vás!

Požadujeme

  • CO OČEKÁVÁME OD VÁS?- minimálně středoškolské vzdělání zdravotnického nebo technického směru - zkušenost ze zdravotnictví nebo se zdravotnickými prostředky je vítána - chuť ponořit se do problematiky úhrad zdravotnických prostředků - vítáme znalost Zákona o veřejném zdravotním pojištění a Zákona o zdravotnických prostředcích - analytické myšlení a velmi dobrá znalost MS Office - schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu - schopnost týmové spolupráce (kooperace, efektivní komunikace)

Informace o firmě


Pečujeme o zdraví 6 mil. klientů, ročně za jejich léčbu vyplatíme téměř 178 miliard korun. Zaručujeme jistotu léčby v rámci největší sítě zdravotních služeb. To je velký závazek pro našich 3600 zaměstnanců, ke kterým stále hledáme nové kolegy v rámci Trainee programů.