Stavební dozor junior

Mzda:30000 - 32000 Kč měsíc
Počet míst:2
Lokalita:Na Strži 1702/65, Praha 4
Telefon:+420 739 037 932

Koho hledáme a co budete dělat


Oddělení realizace zajišťuje mj. stavební dozor investora, předávání dokončených staveb klientům a další podporu prodeje našich bytů přímo na stavbách. Vaší náplní práce bude technická a asistenční podpora pro pracovníky kontrolní skupiny, zejména vedení administrativní složky stavby a evidenčních přehledů, provádění jednodušších kontrol zakrývaných konstrukcí na staveništi, protokolární předávání dokladů s dodavateli, příprava dokladů pro předání bytů, řešení jednodušších reklamací ze strany klientů a vypracování klientských a dodavatelských dodatků. Pozice vyžaduje každodenní přítomnost na svěřené stavbě (v pracovní dny), všechny naše projekty jsou ovšem v Praze a blízkém okolí. Pozice je vykonávána ve standardní pracovní dobu a pouze v pracovní dny (pondělí až pátek). V CENTRAL GROUP nás baví stavět novou Prahu – pojďte do toho s námi!

Nabízíme

  • zázemí největšího rezidenčního stavitele a investora nové bytové výstavby v ČR

  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

  • práci na plný pracovní úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • mzdové ohodnocení: 30.000 Kč až 32.000 Kč (podle praxe)

  • zaměstnanecké benefity: mobilní telefon, 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 15 pracovních dnů neplaceného volna, stravenky, karta Multisport, podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity, slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů a další

Požadujeme

  • minimální vzdělání: středoškolské v oboru pozemní stavitelství

  • základní orientace v projektové dokumentaci a stavebních normách

  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel)

  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič vč. řízení po Praze)

  • výhodou praxe na pozici asistenta stavbyvedoucího nebo stavebního technika

Informace o firmě

CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním stavitelem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Za 25 let svého působení firma dokončila již 170 rezidenčních projektů a prodala více než 15.000 nových bytů, domů a parcel. Společnost dlouhodobě vykazuje stabilní zisk, rostoucí podíl na trhu a pro svou činnost nepotřebuje žádný bankovní úvěr. Významné prostředky věnuje společnost také na obecně prospěšné účely. V současné době má Central Group nakoupené a připravené pozemky pro více než 30.000 nových bytů a rodinných domů. Ty plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích 15 až 20 let.